- Počasí
- Kazachstán
- Karaganda
- Kar’yernaya
Aktuální počasí Kar’yernaya
Aktuální počasí přímo pro město Kar’yernaya. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
21°C
pocitově 20°C
| vítr | 40 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 61 km/h |
| tlak | 1005 hPa |
| vlhkost | 43 % |
| oblačnost | 65 % |
| rosný bod | 8°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 4.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | -8°C |
| Normál: | 10°C |
