Aktuální počasí Karyá
Aktuální počasí přímo pro město Karyá. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silné bouřky
Platí od 22. 5. (13:00) do 22. 5. (19:00)
10°C
pocitově 10°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1016 hPa |
| vlhkost | 81 % |
| oblačnost | 38 % |
| rosný bod | 10°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 22. 5.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | 5°C |
| Normál: | 16°C |
