- Počasí
- Česko
- Moravskoslezský kraj
- Karviná
Aktuální počasí Karviná
Aktuální počasí přímo pro město Karviná. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
14°C
pocitově 14°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1001 hPa |
| vlhkost | 53 % |
| oblačnost | 22 % |
| rosný bod | 3°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 15. 5.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | 0°C |
| Normál: | 13°C |
