- Počasí
- Čínská lidová republika
- Tibet
- Kartang
Aktuální počasí Kartang
Aktuální počasí přímo pro město Kartang. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
-1°C
pocitově -4°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1011 hPa |
| vlhkost | 87 % |
| oblačnost | 69 % |
| rosný bod | -3°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 5.
| MAX: | 11°C |
| MIN: | -12°C |
| Normál: | -1°C |
