- Počasí
- Spojené státy americké
- Illinois
- Karnak
Aktuální počasí Karnak
Aktuální počasí přímo pro město Karnak. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
17°C
pocitově 16°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 32 km/h |
| tlak | 1021 hPa |
| vlhkost | 72 % |
| oblačnost | 19 % |
| rosný bod | 12°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 3.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | -1°C |
| Normál: | 12°C |
