- Počasí
- Izrael
- Northern District
- Karmi’el
Aktuální počasí Karmi’el
Aktuální počasí přímo pro město Karmi’el. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
23°C
pocitově 23°C
| vítr | 22 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 36 km/h |
| tlak | 1018 hPa |
| vlhkost | 48 % |
| oblačnost | 22 % |
| rosný bod | 11°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 24. 5.
| MAX: | 39°C |
| MIN: | 13°C |
| Normál: | 22°C |
