- Počasí
- Afghánistán
- Farah
- Kārēz-e Now
Aktuální počasí Kārēz-e Now
Aktuální počasí přímo pro město Kārēz-e Now. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
42°C
pocitově 47°C
| vítr | 36 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 36 km/h |
| tlak | 1002 hPa |
| vlhkost | 12 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | 7°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 31. 5.
| MAX: | 45°C |
| MIN: | 20°C |
| Normál: | 31°C |
