- Počasí
- Afghánistán
- Helmand
- Kārēz-e Mīrzaī
Aktuální počasí Kārēz-e Mīrzaī
Aktuální počasí přímo pro město Kārēz-e Mīrzaī. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
21°C
pocitově 23°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1008 hPa |
| vlhkost | 33 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 5°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 4.
| MAX: | 36°C |
| MIN: | 12°C |
| Normál: | 24°C |
