- Počasí
- Rusko
- Novosibirsk Oblast
- Karasuk
Aktuální počasí Karasuk
Aktuální počasí přímo pro město Karasuk. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
-1°C
pocitově -3°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1021 hPa |
| vlhkost | 100 % |
| oblačnost | 71 % |
| rosný bod | -1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 3.
| MAX: | 17°C |
| MIN: | -17°C |
| Normál: | -1°C |
