- Počasí
- Kyrgyzstán
- Jalal-Abad
- Kara-Kol
Aktuální počasí Kara-Kol
Aktuální počasí přímo pro město Kara-Kol. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
12°C
pocitově 10°C
| vítr | 0 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1016 hPa |
| vlhkost | 73 % |
| oblačnost | 99 % |
| rosný bod | 7°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 25. 5.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | 8°C |
| Normál: | 16°C |
