- Počasí
- Kazachstán
- Karaganda
- Karagandy
Aktuální počasí Karagandy
Aktuální počasí přímo pro město Karagandy. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
16°C
pocitově 16°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1013 hPa |
| vlhkost | 25 % |
| oblačnost | 41 % |
| rosný bod | -4°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 1. 5.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | -5°C |
| Normál: | 10°C |
