- Počasí
- Kazachstán
- Almaty Oblysy
- Karabuget
Aktuální počasí Karabuget
Aktuální počasí přímo pro město Karabuget. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
5°C
pocitově 5°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1014 hPa |
| vlhkost | 47 % |
| oblačnost | 5 % |
| rosný bod | -5°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 3. 4.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | -9°C |
| Normál: | 6°C |
