- Počasí
- Turecko
- Bitliská provincie
- Karaağaç
Aktuální počasí Karaağaç
Aktuální počasí přímo pro město Karaağaç. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
15°C
pocitově 14°C
| vítr | 29 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 50 km/h |
| tlak | 1015 hPa |
| vlhkost | 35 % |
| oblačnost | 3 % |
| rosný bod | 2°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 31. 5.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | 4°C |
| Normál: | 14°C |
