- Počasí
- Japonsko
- Prefektura Kumamoto
- Kaōmachi-chida
Aktuální počasí Kaōmachi-chida
Aktuální počasí přímo pro město Kaōmachi-chida. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
15°C
pocitově 16°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 4 km/h |
| tlak | 1011 hPa |
| vlhkost | 93 % |
| oblačnost | 95 % |
| rosný bod | 14°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 4.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | 7°C |
| Normál: | 17°C |
