- Počasí
- Thajsko
- Nakhon Sawan
- Kao Liao
Aktuální počasí Kao Liao
Aktuální počasí přímo pro město Kao Liao. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
33°C
pocitově 37°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1005 hPa |
| vlhkost | 55 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 23°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 31. 5.
| MAX: | 40°C |
| MIN: | 25°C |
| Normál: | 30°C |
