- Počasí
- Nepál
- Province 3
- kankrabari Dovan
Aktuální počasí kankrabari Dovan
Aktuální počasí přímo pro město kankrabari Dovan. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
26°C
pocitově 28°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1008 hPa |
| vlhkost | 22 % |
| oblačnost | 7 % |
| rosný bod | 3°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 4.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | 1°C |
| Normál: | 14°C |
