- Počasí
- Čínská lidová republika
- Tibet
- Kangsar
Aktuální počasí Kangsar
Aktuální počasí přímo pro město Kangsar. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
0°C
pocitově -2°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1015 hPa |
| vlhkost | 60 % |
| oblačnost | 4 % |
| rosný bod | -7°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 13. 5.
| MAX: | 18°C |
| MIN: | -8°C |
| Normál: | 5°C |
