Aktuální počasí Kan-e ‘Abdollāh
Aktuální počasí přímo pro město Kan-e ‘Abdollāh. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
7°C
pocitově 7°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1014 hPa |
| vlhkost | 34 % |
| oblačnost | 80 % |
| rosný bod | -7°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 4.
| MAX: | 24°C |
| MIN: | -1°C |
| Normál: | 13°C |
