- Počasí
- Afghánistán
- Oruzgan
- Kanḏow Ghar
Aktuální počasí Kanḏow Ghar
Aktuální počasí přímo pro město Kanḏow Ghar. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
32°C
pocitově 35°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 43 km/h |
| tlak | 1005 hPa |
| vlhkost | 5 % |
| oblačnost | 45 % |
| rosný bod | -11°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 5.
| MAX: | 33°C |
| MIN: | 9°C |
| Normál: | 23°C |
