- Počasí
- Rusko
- Novosibirsk Oblast
- Kanarbuga
Aktuální počasí Kanarbuga
Aktuální počasí přímo pro město Kanarbuga. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
8°C
pocitově 6°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1002 hPa |
| vlhkost | 96 % |
| oblačnost | 99 % |
| rosný bod | 8°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 23. 5.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | 0°C |
| Normál: | 13°C |
