- Počasí
- Japonsko
- Prefektura Aomori
- Kanagichō-sawabe
Aktuální počasí Kanagichō-sawabe
Aktuální počasí přímo pro město Kanagichō-sawabe. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
13°C
pocitově 13°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1015 hPa |
| vlhkost | 96 % |
| oblačnost | 92 % |
| rosný bod | 12°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 24. 5.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | 7°C |
| Normál: | 15°C |
