- Počasí
- Rusko
- Udmurtiya Republic
- Kamki
Aktuální počasí Kamki
Aktuální počasí přímo pro město Kamki. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
8°C
pocitově 6°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1026 hPa |
| vlhkost | 75 % |
| oblačnost | 4 % |
| rosný bod | 4°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 21. 5.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | -4°C |
| Normál: | 12°C |
