- Počasí
- Polsko
- Dolnoslezské vojvodství
- Kamień
Aktuální počasí Kamień
Aktuální počasí přímo pro město Kamień. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
3°C
pocitově 1°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1015 hPa |
| vlhkost | 68 % |
| oblačnost | 1 % |
| rosný bod | -2°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 4.
| MAX: | 19°C |
| MIN: | -5°C |
| Normál: | 7°C |
