- Počasí
- Rusko
- Moskevská oblast
- Kamentsy
Aktuální počasí Kamentsy
Aktuální počasí přímo pro město Kamentsy. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
17°C
pocitově 17°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1019 hPa |
| vlhkost | 0 % |
| oblačnost | 94 % |
| rosný bod | 15°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 23. 5.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 1°C |
| Normál: | 14°C |
