- Počasí
- Rusko
- Karelská republika
- Kamennoye Ozero
Aktuální počasí Kamennoye Ozero
Aktuální počasí přímo pro město Kamennoye Ozero. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
9°C
pocitově 7°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1014 hPa |
| vlhkost | 76 % |
| oblačnost | 87 % |
| rosný bod | 3°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 1. 5.
| MAX: | 18°C |
| MIN: | -10°C |
| Normál: | 3°C |
