- Počasí
- Bangladéš
- Rajshahi Division
- Kamalābāri
Aktuální počasí Kamalābāri
Aktuální počasí přímo pro město Kamalābāri. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
24°C
pocitově 26°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1003 hPa |
| vlhkost | 85 % |
| oblačnost | 55 % |
| rosný bod | 22°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 14. 5.
| MAX: | 43°C |
| MIN: | 22°C |
| Normál: | 29°C |
