- Počasí
- Finsko
- Kanta-Häme
- Kalvola
Aktuální počasí Kalvola
Aktuální počasí přímo pro město Kalvola. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silný vítr
Platí od 26. 5. (06:00) do 26. 5. (23:50)
15°C
pocitově 14°C
| vítr | 29 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 58 km/h |
| tlak | 1014 hPa |
| vlhkost | 38 % |
| oblačnost | 25 % |
| rosný bod | 1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 25. 5.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | 1°C |
| Normál: | 11°C |
