- Počasí
- Rusko
- Krasnodarskiy
- Kaluzhskaya
Aktuální počasí Kaluzhskaya
Aktuální počasí přímo pro město Kaluzhskaya. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
15°C
pocitově 14°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 36 km/h |
| tlak | 1016 hPa |
| vlhkost | 91 % |
| oblačnost | 69 % |
| rosný bod | 15°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 5.
| MAX: | 33°C |
| MIN: | 7°C |
| Normál: | 18°C |
