- Počasí
- Ukrajina
- Ivano-Frankivsk Oblast
- Kalush
Aktuální počasí Kalush
Aktuální počasí přímo pro město Kalush. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
19°C
pocitově 20°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1004 hPa |
| vlhkost | 38 % |
| oblačnost | 62 % |
| rosný bod | 4°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 15. 5.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | 2°C |
| Normál: | 14°C |
