- Počasí
- Řecko
- North Aegean
- Kalloní
Aktuální počasí Kalloní
Aktuální počasí přímo pro město Kalloní. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silný déšť
Platí do 3. 4. (02:00)
Velmi silné bouřky
Platí do 3. 4. (02:00)
12°C
pocitově 11°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1016 hPa |
| vlhkost | 83 % |
| oblačnost | 72 % |
| rosný bod | 10°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 5. 4.
| MAX: | 24°C |
| MIN: | 7°C |
| Normál: | 15°C |
