- Počasí
- Řecko
- North Aegean
- Kallithéa
Aktuální počasí Kallithéa
Aktuální počasí přímo pro město Kallithéa. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silný déšť
Platí do 3. 4. (02:00)
Velmi silné bouřky
Platí do 3. 4. (02:00)
12°C
pocitově 9°C
| vítr | 29 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 40 km/h |
| tlak | 999 hPa |
| vlhkost | 82 % |
| oblačnost | 67 % |
| rosný bod | 11°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 4.
| MAX: | 17°C |
| MIN: | 7°C |
| Normál: | 13°C |
