- Počasí
- Austrálie
- Western Australia
- Kallaroo
Aktuální počasí Kallaroo
Aktuální počasí přímo pro město Kallaroo. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
21°C
pocitově 22°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1017 hPa |
| vlhkost | 73 % |
| oblačnost | 89 % |
| rosný bod | 16°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 5. 4.
| MAX: | 32°C |
| MIN: | 12°C |
| Normál: | 21°C |
