- Počasí
- Afghánistán
- Paktia
- Kālīān
Aktuální počasí Kālīān
Aktuální počasí přímo pro město Kālīān. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
29°C
pocitově 31°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1006 hPa |
| vlhkost | 9 % |
| oblačnost | 52 % |
| rosný bod | -7°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 31. 5.
| MAX: | 33°C |
| MIN: | 7°C |
| Normál: | 20°C |
