- Počasí
- Kazachstán
- South Kazakhstan
- Kalgansyr
Aktuální počasí Kalgansyr
Aktuální počasí přímo pro město Kalgansyr. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
26°C
pocitově 28°C
| vítr | 22 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1013 hPa |
| vlhkost | 35 % |
| oblačnost | 87 % |
| rosný bod | 10°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 1. 5.
| MAX: | 32°C |
| MIN: | 4°C |
| Normál: | 20°C |
