Aktuální počasí Kalāteh-ye Mīr A‘lam
Aktuální počasí přímo pro město Kalāteh-ye Mīr A‘lam. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
28°C
pocitově 30°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1001 hPa |
| vlhkost | 16 % |
| oblačnost | 65 % |
| rosný bod | 0°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 15. 5.
| MAX: | 40°C |
| MIN: | 11°C |
| Normál: | 24°C |
