- Počasí
- Čínská lidová republika
- Xinjiang
- Kala Bage
Aktuální počasí Kala Bage
Aktuální počasí přímo pro město Kala Bage. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
26°C
pocitově 28°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 36 km/h |
| tlak | 1001 hPa |
| vlhkost | 10 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | -7°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 21. 5.
| MAX: | 35°C |
| MIN: | 7°C |
| Normál: | 22°C |
