- Počasí
- Indie
- Ándhrapradéš
- Kākināda
Aktuální počasí Kākināda
Aktuální počasí přímo pro město Kākināda. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
38°C
pocitově 43°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1000 hPa |
| vlhkost | 37 % |
| oblačnost | 19 % |
| rosný bod | 21°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 19. 5.
| MAX: | 41°C |
| MIN: | 26°C |
| Normál: | 31°C |
