- Počasí
- Sierra Leone
- Eastern Province
- Kailahun
Aktuální počasí Kailahun
Aktuální počasí přímo pro město Kailahun. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
34°C
pocitově 38°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1009 hPa |
| vlhkost | 36 % |
| oblačnost | 54 % |
| rosný bod | 17°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 11. 5.
| MAX: | 33°C |
| MIN: | 22°C |
| Normál: | 26°C |
