- Počasí
- Afghánistán
- Zabul
- Kāfarjar Ghar
Aktuální počasí Kāfarjar Ghar
Aktuální počasí přímo pro město Kāfarjar Ghar. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
-1°C
pocitově -2°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1013 hPa |
| vlhkost | 44 % |
| oblačnost | 51 % |
| rosný bod | -12°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 5. 4.
| MAX: | 15°C |
| MIN: | -14°C |
| Normál: | 2°C |
