- Počasí
- Polsko
- Velkopolské vojvodství
- Kaczory
Aktuální počasí Kaczory
Aktuální počasí přímo pro město Kaczory. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
9°C
pocitově 7°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1016 hPa |
| vlhkost | 39 % |
| oblačnost | 81 % |
| rosný bod | -2°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 4. 4.
| MAX: | 22°C |
| MIN: | -3°C |
| Normál: | 7°C |
