- Počasí
- Česko
- Středočeský
- Kačice
Aktuální počasí Kačice
Aktuální počasí přímo pro město Kačice. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
8°C
pocitově 6°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1021 hPa |
| vlhkost | 89 % |
| oblačnost | 45 % |
| rosný bod | 7°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 5. 4.
| MAX: | 23°C |
| MIN: | -4°C |
| Normál: | 7°C |
