- Počasí
- Rusko
- Tatarstan Republic
- Kaby-Kopry
Aktuální počasí Kaby-Kopry
Aktuální počasí přímo pro město Kaby-Kopry. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
3°C
pocitově -2°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 991 hPa |
| vlhkost | 96 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 2°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 25. 4.
| MAX: | 24°C |
| MIN: | -5°C |
| Normál: | 9°C |
