- Počasí
- Japonsko
- Prefektura Okinawa
- Kabira Wan
Aktuální počasí Kabira Wan
Aktuální počasí přímo pro město Kabira Wan. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
25°C
pocitově 26°C
| vítr | 29 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1012 hPa |
| vlhkost | 88 % |
| oblačnost | 46 % |
| rosný bod | 23°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 3.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | 17°C |
| Normál: | 22°C |
