- Počasí
- Saudská Arábie
- Riyadh Region
- Juwayy
Aktuální počasí Juwayy
Aktuální počasí přímo pro město Juwayy. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
21°C
pocitově 22°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1015 hPa |
| vlhkost | 28 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 2°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 4.
| MAX: | 37°C |
| MIN: | 10°C |
| Normál: | 24°C |
