- Počasí
- Chorvatsko
- Primorsko-Goranska
- Jurandvor
Aktuální počasí Jurandvor
Aktuální počasí přímo pro město Jurandvor. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silný vítr
Platí od 26. 5. (06:00) do 26. 5. (17:00)
19°C
pocitově 19°C
| vítr | 0 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1027 hPa |
| vlhkost | 68 % |
| oblačnost | 30 % |
| rosný bod | 14°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 5.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | 9°C |
| Normál: | 18°C |
