- Počasí
- Chorvatsko
- Primorsko-Goranska
- Jurandvor
Aktuální počasí Jurandvor
Aktuální počasí přímo pro město Jurandvor. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silný vítr
Platí od 26. 5. (06:00) do 26. 5. (17:00)
21°C
pocitově 21°C
| vítr | 0 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1026 hPa |
| vlhkost | 64 % |
| oblačnost | 9 % |
| rosný bod | 15°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 25. 5.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | 8°C |
| Normál: | 17°C |
