- Počasí
- Afghánistán
- Zabul
- Junūbī Kārēz
Aktuální počasí Junūbī Kārēz
Aktuální počasí přímo pro město Junūbī Kārēz. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
21°C
pocitově 23°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 43 km/h |
| tlak | 1002 hPa |
| vlhkost | 11 % |
| oblačnost | 70 % |
| rosný bod | -10°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 20. 5.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 2°C |
| Normál: | 18°C |
