- Počasí
- Čínská lidová republika
- Jiangsu
- Junmin
Aktuální počasí Junmin
Aktuální počasí přímo pro město Junmin. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
12°C
pocitově 10°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1007 hPa |
| vlhkost | 95 % |
| oblačnost | 35 % |
| rosný bod | 11°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 5. 4.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | 3°C |
| Normál: | 13°C |
