- Počasí
- Čínská lidová republika
- Yunnan
- Junmeng
Aktuální počasí Junmeng
Aktuální počasí přímo pro město Junmeng. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
28°C
pocitově 30°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 58 km/h |
| tlak | 1005 hPa |
| vlhkost | 33 % |
| oblačnost | 91 % |
| rosný bod | 10°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 5. 4.
| MAX: | 33°C |
| MIN: | 12°C |
| Normál: | 22°C |
