- Počasí
- Čínská lidová republika
- Shanxi
- Junhecun
Aktuální počasí Junhecun
Aktuální počasí přímo pro město Junhecun. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
27°C
pocitově 29°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1004 hPa |
| vlhkost | 27 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 7°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 13. 5.
| MAX: | 37°C |
| MIN: | 6°C |
| Normál: | 21°C |
